W dniach 5-7 czerwca młodzież z naszej szkoły wzięła udział w kolejnym spotkaniu Jerycha Młodych. To wyjątkowe diecezjalne spotkanie młodzieży co roku przyciąga setki pełnych energii i zapału ludzi. To były dni wypełnione integracją, głębokimi warsztatami, koncertami oraz czasem na osobistą refleksję.
Hasło tegorocznego spotkania "JESTEM" motywowało do działania, budowania trwałych relacji i odwagi w dzieleniu się swoimi wartościami na co dzień. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli zarówno w spotkaniach w grupach, jak i w panelach dyskusyjnych.
„Dla nas to przede wszystkim niesamowity zastrzyk pozytywnej energii i okazja, by zobaczyć, jak wielu rówieśników myśli podobnie i chce robić w życiu coś wartościowego”.
Udział w Jerychu Młodych był dla wszystkich nie tylko formą duchowego i osobistego rozwoju, ale także świetną okazją do wzmocnienia szkolnych więzi.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za godne reprezentowanie naszej społeczności!
ZnajdźnasnaFB
Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie