Już po raz 79. uczniowie naszej szkoły zakończyli naukę i rozpoczęli kolejne wymarzone wakacje. Dla uczniów Technikum w Adamowie (leśników i architektów krajobrazu) był to pierwszy historyczny rok nauki w dziejach naszej szkoły średniej. Już 22 czerwca br. pani dyrektor Sylwia Żelazowska podpisała świadectwa ukończenia klasy pierwszej Technikum w Adamowie, stawiając na nich urzędową pieczątkę.

32 uczniów otrzymało promocję do klasy drugiej. Świadectwa wyróżniającym się uczniom: Natalii Kowalik, Weronice Olejarz i Hubertowi Zdunkowi zostały wręczone 23 czerwca br. przez panią dyrektor podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2022/2023. Natomiast pozostałym uczniom świadectwa wręczył, już w klasie, wychowawca pan Patryk Nowicki. 

Wszystkim uczniom gratulujemy ukończenia klasy I Technikum w Adamowie życząc sukcesów w kolejnych latach nauki w naszej szkole.

                

Back to top