Sukcesy
- Szczegóły
- Patryk Nowicki
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 23
28 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Święcie Sportu, które odbyło się na boiskach wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół w Stoczku Łukowskim. Celem udziału w zawodach było promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży, rozwijanie zainteresowań sportowych, integracja uczniów oraz kształtowanie postawy fair play w trakcie rywalizacji.
- Szczegóły
- Mariusz Sawicki
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 37
Uczniowie Technikum o profilu leśnym w Zespole Szkół im. gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie – Natalia Kowalik oraz Brajan Lipiński – zakwalifikowali się do II etapu VIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Drewnie organizowanego przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Konkurs przygotowywany jest przez Wydział Technologii Drewna i gromadzi młodzież z całej Polski zainteresowaną tematyką drewna oraz przemysłu drzewnego.
Drugi etap konkursu odbędzie się 9 czerwca 2026 roku w Warszawie. To duże wyróżnienie oraz dowód wiedzy, zaangażowania i pasji naszych uczniów.
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 53
Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w ramach prestiżowego projektu „Lubelska Kuźnia Talentów 2025–2026”. W gronie nagrodzonych znaleźli się: Emilia Bogusz (klasa III Technikum), Natalia Kowalik (klasa IV Technikum), Bartłomiej Rudzki (klasa III Szkoły Branżowej I stopnia) i Bartosz Fotyga (klasa II Szkoły Branżowej I stopnia).
- Szczegóły
- Justyna Wolska
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 63
Z ogromną dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły Emilia Bogusz, Natalia Kowalewska, Sandra Markowska oraz Natalia Walasek zostały laureatkami prestiżowej Olimpiady Zwolnieni z Teorii – największej w Polsce olimpiady praktycznej, w której młodzi ludzie realizują własne projekty społeczne.
- Szczegóły
- Patryk Nowicki
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 160
Uczniowie Zespołu Szkół w Adamowie wzięli udział w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Emila Bogusz zajęła II miejsce, natomiast Szymon Wileński uplasował się na IV miejscu, godnie reprezentując naszą szkołę.
- Szczegóły
- Emilia Bogusz
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 271
Z wielką satysfakcją informujemy o zakończeniu realizacji projektu „STREF@ ZDROWIA” prowadzonego przez uczennice klasy 3T Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie. Głównym celem projektu było promowanie zdrowego i zrównoważonego stylu życia wśród mieszkańców naszego powiatu.
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 487
Mamy zaszczyt poinformować o rewelacyjnym osiągnięciu naszych utalentowanych uczennic, które wzięły udział w prestiżowym konkursie statystyczno-demograficznym "Sigma Kwadrat"!
Konkurs, organizowany przez Urząd Statystyczny w Lublinie, jest wyzwaniem sprawdzającym wiedzę i umiejętności analityczne z zakresu statystyki i demografii. Z wielką radością ogłaszamy, że nasza drużyna w składzie: Natalia Kowalik (4T), Olga Kajda (4T) i Gabriela Zięba (4B) dotarła do FINAŁU i wywalczyła w nim znakomite 5. miejsce! To fantastyczny wynik, który świadczy o ich ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i umiejętności pracy zespołowej.
Serdecznie gratulujemy naszym finalistkom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły! Jesteśmy z Was niezwykle dumni!
- Szczegóły
- Agnieszka Madoń-Baran
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 631
6 listopada 2025 r. w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Łukowskiego.
Wzięło w niej udział 23 młodych radnych reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z całego powiatu. Naszą szkołę z dumą reprezentowała Wiktoria Strzyżewska – uczennica klasy II A LO.
- Szczegóły
- Justyna Wolska
- Kategoria: Sukcesy
- Odsłony: 1170
Grupa uczniów z klas drugich i trzecich Zespołu Szkół w Adamowie wzięła udział w wydarzeniu pt. Projekt „Młodzi Przedsiębiorcy” realizowanym przez Fundację Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości.









