Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie zapraszają 19 kwietnia 2024 r. uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców i nauczycieli na Dzień Otwarty. 

W roku szkolnym 2024/25 Zespół Szkół w Adamowie oferuje naukę w: liceum ogólnokształcącym, technikum w zawodzie leśnik oraz w branżowej szkole I stopnia w zawodach: fryzjer, kucharz i w klasie wielozawodowej.

Przygotowaliśmy liczne atrakcje w trzech blokach czasowych: 8:30, 10:30 i 12:00. Licealiści zapraszają na pokazy z biologii i chemii, języków obcych oraz zastosowania druku 3D. Uczniowie technikum przedstawią „ciekawostki leśne”. Uczniowie branżowej szkoły I stopnia zaprezentują ofertę kształcenia zawodowego. W pracowni fryzjerskiej ósmoklasiści zobaczą przyszłych fryzjerów przy pracy. Można będzie skorzystać z ich usług. W pracowni gastronomicznej będzie można  spróbować potraw przygotowanych przez przyszłych kucharzy. 

Na odwiedzających czekają także obiekty sportowe: duża sala gimnastyczna z boiskami ORLIK i nowoczesna sala FITNESS.  Szkoła oferuje miejsca w internacie, który również będzie można odwiedzić.

Dyrektor, nauczyciele i młodzież ZS w Adamowie zapraszają do skorzystania z oferty edukacyjnej!

Kontakt: Zespół Szkół im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie, 21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6, tel. 25 755 31 69, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., sekretariat czynny 7:45-15:45.

Back to top