6 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łukowskiego w roku szkolnym 2016-2017.

W spotkaniu tym uczestniczyli również przedstawiciele naszej szkoły: dyrektor Jarosław Szczepaniak, Dariusz Dzido – nauczyciel wychowania fizycznego i Aleksandra Dzido – uczennica klasy IIa. Podczas uroczystości wręczone zostały wyróżnienia indywidualne oraz podziękowania dla opiekunów młodych sportowców z powiatu łukowskiego, którzy osiągnęli znaczące sukcesy. Wśród wyróżnionych znaleźli się Ola i jej trener. 

Aleksandra Dzido trenuje skok wzwyż. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w pierwszej klasie gimnazjum. Od początku opiekę nad zawodniczką sprawuje pan Dariusz Dzido. Ola jest autorką wielu sukcesów. Do najbardziej znaczących należy zaliczyć:

  • I miejsce podczas mityngu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski  Juniorów Młodszych 11 czerwca 2017 r., Puławy,
  • V miejsce na Mistrzostwach Polski U18 juniorów młodszych  - 4 - 6 sierpnia 2017 r., Warszawa,
  • II miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce 31 sierpnia 2017 r. Gdańsk,
  • I miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkoatletyce - 16 września 2017r., Radom,

Sport wypełnia cały wolny czas Oli, ale jej pasja nie koliduje z nauką. Ola jest pilną i obowiązkową uczennicą. Pracuje w Radzie Samorządu Uczniowskiego, bierze czynny udział w szkolnych uroczystościach i wzorowo uczęszcza na zajęcia.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłe sportowe medale!!!

Back to top