Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

 W dniu 27 września 2018r. klasa IIIA wzięła udział w tzw. „Salonie maturzystów. Perspektywy 2018”. W tym roku spotkania odbyły się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Przygotowany program spotkań był bardzo interesujący. Nasi uczniowie zapoznali się z przebiegiem i procedurami egzaminu maturalnego.

Wykład prowadził Piotr Ludwikowski – Kierownik Pracowni Matur OKE w Krakowie. Później słuchali pracowników z Warszawskiej Szkoły Reklamy, którzy podpowiadali, jak osiągnąć sukces na maturze ustnej dzięki narzędziom komunikacji, zaś Teresa Bulska – ekspert OKE w Krakowie opowiedziała, w jaki sposób osiągnąć wysoki wynik na maturze z j. polskiego. Uczniowie otrzymali kompletny zbiór ofert polskich uczelni wraz z zasadami przyjęć. Dzięki temu uzupełnią wiedzę o tym, co mogą studiować, z jaką maturą, z jakim certyfikatem jakości, z jaką perspektywą pracy.

Niezapomnianych wrażeń dostarczył film „Dywizjon 303”. Oglądający mogli podziwiać heroiczną postawę polskich pilotów podczas II wojny światowej, efekty specjalne i ruchy walk powietrznych. Fabuła filmu powstała na bazie słynnej książki A. Fiedlera, który odwiedzał lotników w ich bazie w Northolt.

Po powrocie do szkoły nasi przyszli maturzyści mogą wykorzystać cenne wskazówki, zastosować je w praktyce, aby osiągnąć sukces na maturze.

IMG_2658[1]
IMG_2651[1]
IMG_2652[1]
IMG_2655[1]

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top