Wycieczki
- Szczegóły
- Mariusz Sawicki
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 209
23 maja 2026 roku uczniowie technikum o profilu leśnym z Zespół Szkół im. gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie uczestniczyli w rolniczych targach Zielone Agro Show 2026 w Ułężu. Wyjazd był doskonałą okazją zarówno do promocji szkoły, jak i poszerzenia wiedzy uczniów związanej z rolnictwem, leśnictwem oraz nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w pracy w terenie.
- Szczegóły
- Jagoda Abramek
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 566
Choć w kalendarzu wielkimi krokami zbliża się przerwa wielkanocna i upragniony odpoczynek od szkolnych obowiązków, nasi uczniowie nie zwalniają tempa. Zamiast odliczać dni do świąt w ławkach, postawili na intensywny rozwój i poszerzanie horyzontów. W poniedziałek, 1 kwietnia 2026 roku, uczniowie liceum ogólnokształcącego udali się na wycieczkę edukacyjno-integracyjną do Lublina. Wyjazd odbył się w ramach realizowanego dalej w naszej szkole projektu edukacyjnego „Edukacja, kwalifikacje i kompetencje w ramach systemu kształcenia ogólnego w Powiecie Łukowskim”. I choć data mogła sugerować primaaprilisowy żart, program wyjazdu był jak najbardziej poważny i niezwykle inspirujący.
- Szczegóły
- Mariusz Sawicki
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 285
Wycieczka uczniów Technikum przy ZS im. gen. F. Kamińskiego w Adamowie, która odbyła się w dniach 12–13 marca 2026 roku, była bardzo udanym i pełnym wrażeń wydarzeniem edukacyjnym. Wyjazd odbył sie w ramach projektu "Zespół Szkół w Adamowie - profesjonalna szkoła przyszłości".
- Szczegóły
- Elżbieta Facon
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 901
W dniu 17 grudnia bieżącego roku liczna grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas ZS w Adamowie wzięła udział w wycieczce do Lublina. Myślą przewodnią wyjazdu było hasło: „Wspólnie poza szkołą”. W wydarzeniu uczestniczyło 43 uczniów.
- Szczegóły
- Super User
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 953
W pierwszej połowie grudnia uczniowie Zespołu Szkół w Adamowie wzięli udział w wyjątkowych wycieczkach do muzeów znajdujących się na terenie powiatu łukowskiego. Wyjazdy odbyły się w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyjście z klasą”, którego celem jest popularyzacja wiedzy o historii i kulturze regionu.
- Szczegóły
- Mariusz Sawicki
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 823
3.12.2025 uczniowie czwartej klasy technikum o profilu leśnym z Zespołu Szkół im. gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie odbyli niezwykle wartościowy wyjazd dydaktyczny do Nadleśnictwa Łuków w ramach zajęć praktycznych.
- Szczegóły
- Jagoda Abramek
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 719
Edukacja młodych ludzi to proces wyjątkowo ważny. Niejednokrotnie może wymagać podjęcia przez szkołę i nauczycieli dodatkowych działań, by lepiej wytłumaczyć uczniom trudne pojęcia i zagadnienia. Właśnie taka też była idea wyjazdu w dniu 20 listopada 2025 roku uczniów naszego technikum – kształcących się w zawodzie technik leśnik oraz technik architektury krajobrazu – oraz zainteresowanych uczniów liceum ogólnokształcącego, na specjalistyczne zajęcia edukacyjne na Uniwersytecie w Siedlcach
- Szczegóły
- Patryk Nowicki
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 774
Dnia 29.10.2025r. uczniowie Zespołu Szkół w Adamowie wraz z opiekunami Patrykiem Nowickim, Mariuszem Sawickim wybrała się na wycieczkę integracyjną do Lublina, podczas której uczestniczyliśmy w grze w paintball oraz wspólnie obejrzeliśmy film w kinie.
- Szczegóły
- Magdalena Szczepaniak
- Kategoria: Wycieczki
- Odsłony: 962
9 października wzięliśmy udział w niezwykle ciekawym wyjeździe do Lublina. Podczas zajęć zorganizowanych przez trenerów parku trampolin Strefa Wysokich Lotów uczniowie mieli okazję zmierzyć się z szeregiem ćwiczeń dostosowanych do ich poziomu i kondycji fizycznej.



















