Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, Absolwenci Zespołu Szkół w Adamowie, w tym roku nasza szkoła obchodzi 80-lecie swojego istnienia.  Jest to wyjątkowa okazja do spotkania się z przyjaciółmi, nauczycielami, znajomymi, by odświeżyć wspomnienia ze szkolnych lat oraz podzielić się życiowym doświadczeniem.

Niech spotkanie po latach w Zespole Szkół w Adamowie będzie okazją do niezapomnianych przeżyć, gdyż "...w przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość – marzenia". Liczymy na Państwa obecność, a dzień 26 października 2024 r. będzie okazją do osobistych spotkań, refleksji, wzruszeń oraz integracji wielu pokoleń. Nasza szkoła, pełna historii i tradycji, czeka na Państwa przybycie, abyście mogli wspólnie przypomnieć sobie najlepsze chwile pod jej dachem.

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów. Bądźcie częścią tego niezapomnianego wydarzenia!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top