Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Z radością  informujemy, że zespół uczniów  naszej szkoły w składzie: Weronika Olejarz, Natalia Kowalik i Hubert Zdunek z klasy IIT zakwalifikował się do II edycji konkursu pn. „Naukolatek”- Nastoletni Naukowiec.

Uczniowie przygotowali projekt badawczy pt.: „Jakim powietrzem oddychamy? Porosty jako bioindykatory jakości powietrza. Badanie stanu czystości powietrza w Gminie Adamów za pomocą skali porostowej.”, otrzymując tym samym dofinansowanie na jego realizację! Zespół będzie prowadził pracę badawczą, podczas której spróbuje dowiedzieć się jaki jest stan czystości powietrza w Gminie Adamów.

Konkurs uczniowskich projektów badawczych „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec” jest organizowany w ramach środków otrzymanych od Ministra Edukacji i Nauki w ramach finansowania Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i jest dedykowany wybitnym uczniom szkół ponadpodstawowych. Celem konkursu jest systemowe włączenie w rozwój polskiej nauki zdolnych uczniów szkół ponadpodstawowych oraz ukierunkowanie ich zainteresowań na przyszłą karierę naukową. Opiekunem uczniów jest pani Karolina Alikowska.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top