Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

W dniu 25 kwietnia w Woli Gułowskej odbyła się XXVIII edycja biegów pamięci Gen. Franciszka Kleeberga. Tradycja tychże biegów jest już długa i zawsze przyciągała dziesiątki uczestników. W zawodach wzięło udział 142 uczestników, począwszy od przedszkola po uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Oto klasyfikacja : Szkoła Ponadgimnazjalna – dziewczęta I miejsce - Aleksandra Dzido II miejsce – Małgorzata Szymanek Szkoła Ponadgimnazjalna- chłopcy I miejsce – Paweł Dudzik II miejsce – Cąkała Jakub III miejsce – Nowicki Jakub IV miejsce – Majcher Michał V miejsce – Sobota Adrian. W wyniku zajętych miejsc przez naszych uczniów nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top