Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

W dniu 25 kwietnia w Woli Gułowskej odbyła się XXVIII edycja biegów pamięci Gen. Franciszka Kleeberga. Tradycja tychże biegów jest już długa i zawsze przyciągała dziesiątki uczestników. W zawodach wzięło udział 142 uczestników, począwszy od przedszkola po uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Oto klasyfikacja : Szkoła Ponadgimnazjalna – dziewczęta I miejsce - Aleksandra Dzido II miejsce – Małgorzata Szymanek Szkoła Ponadgimnazjalna- chłopcy I miejsce – Paweł Dudzik II miejsce – Cąkała Jakub III miejsce – Nowicki Jakub IV miejsce – Majcher Michał V miejsce – Sobota Adrian. W wyniku zajętych miejsc przez naszych uczniów nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top