Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

 3 grudnia br. w naszej szkole, przed rozpoczęciem zebrania rodzicielskiego, miała miejsce wieczornica z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na ten patriotyczny wieczór zostali zaproszeni rodzice oraz mieszkańcy Adamowa i okolicy. Wśród zaproszonych gości był m. in. Wójt Gminy Adamów Karol Ponikowski i Przewodnicząca Rady Gminy Anna Bartosiewicz (absolwenci naszego liceum). Multimedialna panorama naszych dziejów z lat 1772-2018, okolicznościowa dekoracja oraz patriotyczne strofy poezji i piosenki w wykonaniu licealistów (Weroniki, Izabeli, Andżeliki, Aleksandry, Kingi i Alicji oraz Kacpra i Marcina, a także Jakuba i Pawła) pozwoliły na „narodowe zamyślenie” nad losami naszej Ojczyzny. Były też niespodzianki – „100 pierniczków na 100-lecie Niepodległości” przygotowane przez uczniów klas zawodowych pod patronatem Samorządu Uczniowskiego. W ten sposób po raz kolejny uczciliśmy rocznicę naszej Niepodległości. Wieczornicę przygotowali licealiści pod kierunkiem Pani Teresy Kwiatkowskiej i Pani Krystyny Marii Sadło a „narodowe” niespodzianki to dzieło Pani Katarzyny Jodełki i Pani Agnieszki Goławskiej. Wszystkim za obecność i przygotowanie uroczystego spotkania podziękował Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Szczepaniak.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top