Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

 3 grudnia br. w naszej szkole, przed rozpoczęciem zebrania rodzicielskiego, miała miejsce wieczornica z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na ten patriotyczny wieczór zostali zaproszeni rodzice oraz mieszkańcy Adamowa i okolicy. Wśród zaproszonych gości był m. in. Wójt Gminy Adamów Karol Ponikowski i Przewodnicząca Rady Gminy Anna Bartosiewicz (absolwenci naszego liceum). Multimedialna panorama naszych dziejów z lat 1772-2018, okolicznościowa dekoracja oraz patriotyczne strofy poezji i piosenki w wykonaniu licealistów (Weroniki, Izabeli, Andżeliki, Aleksandry, Kingi i Alicji oraz Kacpra i Marcina, a także Jakuba i Pawła) pozwoliły na „narodowe zamyślenie” nad losami naszej Ojczyzny. Były też niespodzianki – „100 pierniczków na 100-lecie Niepodległości” przygotowane przez uczniów klas zawodowych pod patronatem Samorządu Uczniowskiego. W ten sposób po raz kolejny uczciliśmy rocznicę naszej Niepodległości. Wieczornicę przygotowali licealiści pod kierunkiem Pani Teresy Kwiatkowskiej i Pani Krystyny Marii Sadło a „narodowe” niespodzianki to dzieło Pani Katarzyny Jodełki i Pani Agnieszki Goławskiej. Wszystkim za obecność i przygotowanie uroczystego spotkania podziękował Dyrektor Szkoły Pan Jarosław Szczepaniak.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top