Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

VII Targi Pracy i Edukacji w Łukowie  zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy  oraz Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie odbyły się 16 marca br. Obecni byli przedstawiciele firm, szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych. I nas nie mogło tam zabraknąć. 

Szkołę reprezentowali uczniowie: Klaudia Polak kl. IIa, Aleksandra Ozygała kl. IIa, Dominika Dzido kl. IIa, Weronika Rusek, IIkfw, Sebastian Paniak IIkfw, Paulina Skwarek IIkfw Magdalena Osial IIkfw, Kinga Ponikowska IIkfw i Karolina Syzmanek IIkfw wraz z opiekunami: Agnieszką Duran, Agnieszką Goławską, Agnieszką Madoń-Baran oraz Martą Orzyłowską.

Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Nasze stoisko, podobnie jak w latach poprzednich, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób skorzystało z usług fryzjerskich wykonywanych przez nasze uczennice. Uczestnicy targów chętnie degustowali różnorodne i apetyczne potrawy z ciasta drożdżowego i ucieranego, przygotowane przez naszych uczniów z klasy kucharskiej.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top