Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Już po raz 79. uczniowie naszej szkoły zakończyli naukę i rozpoczęli kolejne wymarzone wakacje. Dla uczniów Technikum w Adamowie (leśników i architektów krajobrazu) był to pierwszy historyczny rok nauki w dziejach naszej szkoły średniej. Już 22 czerwca br. pani dyrektor Sylwia Żelazowska podpisała świadectwa ukończenia klasy pierwszej Technikum w Adamowie, stawiając na nich urzędową pieczątkę.

32 uczniów otrzymało promocję do klasy drugiej. Świadectwa wyróżniającym się uczniom: Natalii Kowalik, Weronice Olejarz i Hubertowi Zdunkowi zostały wręczone 23 czerwca br. przez panią dyrektor podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2022/2023. Natomiast pozostałym uczniom świadectwa wręczył, już w klasie, wychowawca pan Patryk Nowicki. 

Wszystkim uczniom gratulujemy ukończenia klasy I Technikum w Adamowie życząc sukcesów w kolejnych latach nauki w naszej szkole.

                

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top