Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Podczas uroczystego pożegnania uczniów klasy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionów Chłopskich, 28 kwietnia br., miała miejsce tradycyjna już w naszej szkole ceremonia przekazania sztandarów i zmiana pocztów sztandarowych. Jest to szczególny czas, gdy najstarsi uczniowie – Abiturienci przekazują Sztandary młodszym koleżankom i kolegom z klasy III LO i II BSI, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas różnych uroczystości patriotyczno-religijnych.

W roku szkolnym 2022/2023 zaszczytną funkcję chorążego pełnili: Michał Baran, Jakub Golian, Michał Ochękowski, Michał Szałkowski z klasy IVA LO oraz Paweł Jurski z klasy III BSI; przyboczne to: Klaudia Chruściel, Milena Jazurek, Sandra Kasperska, Karolina Kubera, Aleksandra Pazderska, Emilia Pilarska i Oktawia Więckowska z klasy IVA LO. Dziękujemy. Nowy poczet sztandarowy stanowią: chorąży – Jakub Orzyłowski, Mikołaj Baran, Nikodem Baran, Kacper Ochnik, Damian Nowicki z klasy IIIA LO i Kacper Ponikowski z klasy II BSI oraz przyboczne – Kamila Gajaszek, Natalia Niedziela, Julia Hut, Dominika Jurkowska, Izabela Świder, Weronika Alikowska, Milena Gryglicka, Klaudia Filipek z klasy IIIA LO oraz Wiktoria Młodzikowska z klasy II BSI.

Komendy podczas uroczystości szkolnych wydawać będą: Jakub Orzyłowski, Mateusz Wileński, Maciej Mazur.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyboru na te zaszczytne stanowiska. Życzymy godnego reprezentowania naszej społeczność szkolnej podczas różnych uroczystości patriotyczno-religijnych.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top