Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły

Dzień, w którym  uczniowie ostatniej klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionów Chłopskich w Adamowie kończyli szkołę, był w naszej placówce wielkim świętem. Apel rozpoczynał się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu. Było długie wystąpienie dyrektora i zniecierpliwienie młodzieży, kiedy zostanie odczytana lista absolwentów i wręczone świadectwa. Część artystyczna zawierała elementy humorystyczne, wspominające szczególne chwile z życia klasy uczniów, którzy opuszczają mury Naszej Szkoły. Były chwile poświęcone wspomnieniom, podziękowaniom, przeprosinom. Był to czas kiedy uczniowie klasy trzeciej uświadamiali sobie  nieuchronność wejścia  w dorosłe życie.

 Dzień ten jest również dla nas szczególnym momentem, gdy uczniowie trzeciej klasy stają się absolwentami Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionów Chłopskich w Adamowie. Sytuacja zmusza nas jednak abyśmy ten obecny czas spędzali w domu w gronie rodzinnym.  

Drodzy Absolwenci. Zwracając się teraz do Was nie mogę tego uczynić w sposób bezpośredni, więc wykorzystuję dostępne sposoby komunikacji. Chciałbym wam w imieniu całej społeczności szkolnej złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w dalszym dorosłym życiu, spełnienia wszelkich planów na przyszłość, rozpoczęcia wymarzonych studiów czy znalezienia wymarzonej pracy. Chciałbym wam życzyć, abyście zawsze miło  i ciepło wspominali wspólnie spędzone chwile w Naszej Szkole. Przed Wami jeszcze jeden ważnych egzaminów w Waszym życiu: egzamin maturalny. Życzę połamania piór i jak najlepszych wyników.  

Myślę,  że będę wyrazicielem woli zarówno nauczycieli jak i uczniów składając Wam serdeczne podziękowania za trud i pracę jaką włożyliście przez trzy lata nauki w naszej szkole.   Każdy z Was  pozostawił  w niej małą część siebie, swojej pracy, swoich pomysłów,  swoich emocji. Pragnę złożyć wyrazy podziękowania Rodzicom  za zaangażowanie w życie szkoły, za pracę jaką włożyli  w wychowanie młodzieży. Serdecznie dziękuje.

Z wyrazami szacunku 

Jarosław Szczepaniak

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top