Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

To hasło towarzyszyło wszystkim uczestnikom konferencji, którzy spotkali się 15 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Adamowie. Tego dnia miało miejsce forum „Wspólnie dla młodzieży z gminy Adamów”. W naszej dyskusji udział wzięli przedstawiciele reprezentujący władze lokalne, między  innymi Wójt Gminy Adamów i Przewodnicząca Rady Gminy. Ponadto byli obecni przedstawiciele szkół, Domu Kultury w Woli Gułowskiej, GOPS, policji, bibliotek, straży pożarnej, sołtysów i organizacji pozarządowych.

W imieniu naszej szkoły zabrali głos Jagoda Abramek i Paweł Warpas. Konferencję prowadziły panie z terenu Lubelszczyzny i przedstawiciel Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Głównym zagadnieniem spotkania była dyskusja o sytuacji młodych ludzi na naszym terenie, w związku z tym zastanawialiśmy się wspólnie co możemy zrobić, aby nasza gmina była bardziej atrakcyjna i przystępna dla młodzieży. Wszyscy biorący udział w dyskusji mieli okazję wymienić się doświadczeniami dotyczącymi pracy z młodymi ludźmi, bowiem uczestnicy mają różne doświadczenia wynikające ze specyfiki wykonywanej przez nich pracy. Nasza rozmowa była intensywna i momentami burzliwa, dzięki czemu osoby biorące udział w konferencji uzupełniły swoje spostrzeżenia i wypracowały metody, które pozwolą nam działać bardziej spektakularnie i pomyślnie w przyszłości.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top