Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Część uczniów klasy III ZSZ w zawodzie: fryzjer, kucharz, rolnik i sprzedawca przystąpiła do egzaminów teoretycznych organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (OKE Kraków), które odbyły się w naszej szkole 18 czerwca br. Natomiast egzaminy praktyczne w tych zawodach miały miejsce w dniach 24 – 25 czerwca br. w naszej pracowni fryzjerskiej i kucharskiej oraz w Kijanach i Trawnikach, gdzie wcześniej kilku uczniów było na kursach potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Mamy nadzieję, że egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne zakończyły się sukcesem naszych uczniów. Ale na wyniki musimy cierpliwie poczekać do sierpnia br.!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top