Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

19 czerwca br. 36 uczniów klasy III wz otrzymało świadectwa ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Adamowie. Najlepsi spośród nich: Paulina Skwarek, Kamila Kołodyńska, Magdalena Śledź, Sebastian Paniak, Karolina Szymanek i Magdalena Osial otrzymali nagrody książkowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, działalność w Szkolnym Kole Caritas oraz promocję w szkoły w środowisku lokalnym. Ponadto Paulina i Kamila pojadą na wycieczkę m.in. do Wrocławia i Pragi (czeskiej) organizowaną dla Prymusów z Gminy Adamów. Uczniowie III wz uczęszczali do klasy o różnym profilu kształcenia zawodowego np.: elektryk, fotograf, fryzjer, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, murarz-tynkarz, rolnik czy sprzedawca. Zajęcia praktyczne uczniowie odbywali w naszej szkole (fryzjer i kucharz) lub u pracodawcy zgodnie z wybranym zawodem.  Natomiast wszyscy na lekcje z przedmiotów ogólnokształcących uczęszczali do naszej szkoły. Była to najliczniejsza od wielu lat klasa w Zespole Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie. Przez ostatnie dwa lata wychowawcą była Pani Krystyna Maria Sadło. Wszystkim Absolwentom ZSZ A.D. 2019 życzymy pomyślnego startu w dorosłe życie, mądrych wyborów i wielu sukcesów osobistych i zawodowych!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top