Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

 W okresie od 29 października do 9 listopada grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła  Caritas odwiedzała pobliski cmentarz parafialny. Młodzież wraz z opiekunem panią Elżbietą Facon i katechetą ks. Markiem Kondejem porządkowała opuszczone, zaniedbane groby, zapalała znicze na mogiłach nieznanych żołnierzy poległych podczas II wojny światowej, księży, którzy pracowali w naszej parafii jak również na grobach nauczycieli pracujących w naszej szkole. 

Dla wolontariusz był to czas zadumy i refleksji nad życiem i śmiercią. Czas wyciszenia się, zatrzymania na chwilę a słowa ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” uświadomiły młodym ludziom wartość życia ziemskiego, które choć pełne trosk i zmagań, jest dane nam tylko raz i kiedyś przeminie.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top