Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

 W okresie od 29 października do 9 listopada grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła  Caritas odwiedzała pobliski cmentarz parafialny. Młodzież wraz z opiekunem panią Elżbietą Facon i katechetą ks. Markiem Kondejem porządkowała opuszczone, zaniedbane groby, zapalała znicze na mogiłach nieznanych żołnierzy poległych podczas II wojny światowej, księży, którzy pracowali w naszej parafii jak również na grobach nauczycieli pracujących w naszej szkole. 

Dla wolontariusz był to czas zadumy i refleksji nad życiem i śmiercią. Czas wyciszenia się, zatrzymania na chwilę a słowa ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą” uświadomiły młodym ludziom wartość życia ziemskiego, które choć pełne trosk i zmagań, jest dane nam tylko raz i kiedyś przeminie.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top