Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

To już trzynasta edycja ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Tak, pomagam”. Caritas Archidiecezji Siedleckiej kolejny raz dołącza do pozostałych diecezjalnych Caritas w naszym kraju, aby w okresie przedświątecznym wspomóc najbardziej potrzebujących. Zbiórka żywności odbyła się w piątek 8 grudnia 2017 r. oraz sobotę 9 grudnia 2017 r.

Zbiórkę na terenie Adamowa  zorganizowali i przeprowadzili wolontariusze Szkolnych Kół Caritas wraz z opiekunami. W ramach zbiórki darczyńcy (klienci sklepów) przekazywali produkty żywnościowe o długim terminie ważności np. olej, mąkę, kaszę, makaron, kawę, herbatę, słodycze itp.. Podczas dwudniowej zbiórki udało nam się zebrać niespełna 600 kg żywności.

Zebrana żywność została przekazana w formie paczek świątecznych wszystkim osobom potrzebującym: uczniom naszej szkoły, rodzinom wielodzietnym, osobom samotnie wychowującym dzieci, chorym i wszystkim,  których nie stać na zakup żywności.

Dziękujemy serdecznie darczyńcom za okazane serce, dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania zbiórki uczniom, oraz wolontariuszom za poświęcony swój wolny czas.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top