Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Grupa fryzjerów i kucharzy gościła w Zespole Szkół w Wojcieszkowie. Spotkanie zatytułowane "W poszukiwaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej" miało na celu przybliżenie zawodów fryzjera, kucharza, weterynarza, mechanika i leśnika uczniom klas VII.

Na spotkaniu gościli przedstawiciele tych zawodów, którzy w krótkiej prezentacji przybliżali to,  czym się zajmują. Uczniowie naszej szkoły opowiedzieli, jak wygląda nauka zawodu fryzjera i kucharza w naszej szkole.  Po zakończonych prelekcjach uczestnicy spotkania korzystali z usług fryzjerskich wykonywanych przez grupę fryzjerów oraz próbowali słodkich przekąsek przygotowanych przez grupę kucharzy. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za zaproszenie.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top