Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, Absolwenci Zespołu Szkół w Adamowie, w tym roku nasza szkoła obchodzi 80-lecie swojego istnienia.  Jest to wyjątkowa okazja do spotkania się z przyjaciółmi, nauczycielami, znajomymi, by odświeżyć wspomnienia ze szkolnych lat oraz podzielić się życiowym doświadczeniem.

Niech spotkanie po latach w Zespole Szkół w Adamowie będzie okazją do niezapomnianych przeżyć, gdyż "...w przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość – marzenia". Liczymy na Państwa obecność, a dzień 26 października 2024 r. będzie okazją do osobistych spotkań, refleksji, wzruszeń oraz integracji wielu pokoleń. Nasza szkoła, pełna historii i tradycji, czeka na Państwa przybycie, abyście mogli wspólnie przypomnieć sobie najlepsze chwile pod jej dachem.

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów. Bądźcie częścią tego niezapomnianego wydarzenia!

Back to top