W dniu 15 października 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowała klasa I BSI G z panią Agnieszką Madoń-Baran i panią Beatą Wrzosek.

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” słowa wielkiego poety Cypriana Kamila Norwida stały się myślą przewodnią montażu słowno-muzycznego przygotowanego z tej okazji. Zawód nauczyciela wymaga wielkiej odpowiedzialności i życiowej mądrości. Trudno być Wielkim Nauczycielem na co dzień. Taki nauczyciel jest pokorny, cierpliwy, uczy się od swoich uczniów i ma duże oczekiwania względem swoich wychowanków.

W tym dniu uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za dar nauki i cierpliwe, wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. W trakcie montażu słowno-muzycznego nie zabrakło pięknych piosenek w wykonaniu uczennic z klasy 2a i 3a.

Nie mogło również zabraknąć podziękowań i życzeń od przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego oraz od przewodniczącej Rady Rodziców. Dowodem uznania dla ciężkiej pracy pedagogów były piękne bukiety kwiatów złożone na ręce Pana Dyrektora.

Uroczystość zakończył pan Dyrektor Jarosław Szczepaniak, który wyróżnił nagrodami kilku nauczycieli. Po zakończonej akademii Rada Rodziców przygotowała dla nauczycieli i pracowników obsługi szkoły słodki poczęstunek.

IMG_3957
IMG_3965
IMG_3970
IMG_3978
IMG_3949
IMG_3950
IMG_3952
IMG_3953
IMG_3954
IMG_3955
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Back to top