Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego?

Dnia 12.10.2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Po krótkiej, ale jakże ciekawej inscenizacji, w której wystąpili uczniowie naszej szkoły pod przewodnictwem pani Elżbiety Turskiej, głos zabrali: Pan Dyrektor, przedstawiciele Rady Rodziców oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. W tym szczególnym dniu Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni: pani Barbara Walo, pani Katarzyna Jodełka, pan Dariusz Dzido oraz pani Teresa Kwiatkowska.

Z okazji Waszego święta z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość oraz dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem. Dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Wszystkiego Najlepszego!

Back to top