30 września świętujemy  Dzień Chłopaka. Dla społeczności szkolnej to bardzo ważne święto. W tym dniu my, dziewczyny,  mówimy swoim kolegom, jak bardzo są dla nas wyjątkowi :) W naszej szkole świętowaliśmy przez kilka dni. 30 września dziewczęta z  SU  złożyły najlepsze życzenia i przygotowały dla wszystkich panów pracujących w szkole oraz swoich kolegów słodkie upominki. Wykonały także pamiątkowe fotografie, na których możemy podziwiać naszych wyjątkowych i najprzystojniejszych chłopców (starszych i młodszych)!!!

Dziewczęta z IIIa, wyznając zasadę „przez żołądek do serca”, zaprosiły swoich czterech „jedynaków” na pizzę. 2 października kl. Ia świętowała Dzień Chłopca w Arkabosie, w Łukowie. Dziewczęta, wraz z wychowawczynią chciały, aby dzień ten  był wyjątkowy i niezapomniany. Gra w kręgle, muzyka, wspólne śpiewanie, zabawa zintegrowały klasę i wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Pizza i inne przysmaki napełniły żołądki aż do końca dnia. „Żal było opuszczać to miejsce, ale obiecaliśmy,  że wkrótce wrócimy (mamy takie plany). Chwile spędzone w Arkabosie pozwoliły nam spojrzeć na siebie trochę inaczej. Nie tylko szkolna ławka, ale rozmowy, zabawy i wspólne spędzanie czasu sprzyjają poznawaniu siebie i zawiązywaniu przyjaźni.” – twierdzą pierwszoklasistki.

Z kolei klasa 1as BSI przygotowała dla swoich „młodych mężczyzn” słodki tort i drobne piórnikowe upominki – długopisy. Chłopcy – niektórzy z nich zresztą z racji wybranego zawodu to kucharze – wyrazili swój zachwyt i uznanie wobec inicjatywy dziewcząt, do ostatniego okruszka zjadając słodką niespodziankę. Jak sami powiedzieli „już muszą zacząć myśleć o Dniu Kobiet, bo poprzeczka została zawieszona wysoko”.

1a w Łukowie
1a w Łukowie
1as
1as
Ib
Ib
Ig
Ig
IIIa
IIIa
Ibs
Ibs
Pizza w IIIa
Pizza w IIIa
Tort dla chłopców z 1as
Tort dla chłopców z 1as
1a
1a
SU dla Panów Profesorów
SU dla Panów Profesorów
Dzień Chłopaka w 1as
Dzień Chłopaka w 1as
Dzień Chłopaka w 1as
Dzień Chłopaka w 1as
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Back to top