VIII Targi Pracy i Edukacji w Łukowie  zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy  oraz Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie odbyły się 19 marca 2019r. Obecni byli przedstawiciele firm, szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych. I nas, po raz kolejny, nie mogło tam zabraknąć. Szkołę reprezentowali uczniowie: Klaudia Polak kl. IIIa, Dominika Dzido kl. IIIa, Milena Michalak kl. Ia, Weronika Rusek, IIIkfw, Sebastian Paniak IIIkfw, Paulina Skwarek IIIkfw, Magdalena Osial IIIkfw, Kinga Ponikowska IIIkfw, Dominika Pycka IBSI, Patrycja Kruczek IBSI, Michał Majcher IBSI i Katarzyna Jarzębska IBSI wraz z opiekunami: Agnieszką Duran, Agnieszką Goławską i Martą Orzyłowską.

Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Nasze stoisko, podobnie jak w latach poprzednich, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób skorzystało z usług fryzjerskich wykonywanych przez nasze uczennice. Uczestnicy targów chętnie degustowali różnorodne i apetyczne słodkości przygotowane przez naszych uczniów z klasy kucharskiej.

Back to top