W słoneczną niedzielę 4 czerwca 2023 r. dzieci, młodzież i dorośli z Gminy Adamów  wzięli udział w Dniu Rodziny.

Program przygotowany przez Dom Kultury i Bibliotekę obfitował w wiele atrakcji. Impreza rozpoczęła się prezentacją talentów wokalnych, tanecznych i muzycznych dzieci i młodzieży z gminnych szkół. Nasi uczniowie z klasy kucharskiej oraz fryzjerskiej zapewniły atrakcyjne fryzury, jak również częstowały przygotownymi własnoręcznie wypiekami.

Organizatorami festynu był Dom Kultury – Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków, Gminna Biblioteka Publiczna, Gminna Komisja Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym oraz szkoły z terenu gminy Adamów: Szkoła Podstawowa w Woli Gułowskiej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie, Zespół Szkół w Adamowie.
Na dzieci czekały dmuchańce, gry i zabawy przygotowane przez animatora.
Mnóstwo zadań, konkursów i quizów wspaniale umilały czas dzieciom i młodzieży. Dzień był pełen wrażeń oraz atrakcji dla każdego.
Obecni byli także funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji, a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pilnowali porządku, oraz chłodzili gorącą atmosferę.
Można było usiąść  za kierownicą samochodu strażackiego. Na dzieci czekało też stoisko promocyjne Gminy Adamów.
Zwieńczeniem imprezy było losowanie nagród za aktywność w zabawie, które nieodmiennie wzbudziło największe emocje. Nagrody, nie mogąc trafić do każdego chętnego, trafiły do szczęściarzy.

Back to top