30 kwietnia uczniowie klasy maturalnej zakończyli naukę w naszej szkole.

W imieniu wszystkich drugo i pierwszoklasistów dziękujemy Wam za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły. Miło nam było spotykać starszych kolegów i koleżanki na korytarzach, podczas przerw. Trzeba przyznać, że na pewno będzie nam Was brakowało. Wszystko ma jednak swój początek i koniec.

Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek. Czas jednak płynie, mijają lata, pojawiają się inni ludzie, inne przeżycia i nowe problemy, z którymi będzie trzeba się zmierzyć. Czas Waszych zmagań zakończył się sukcesem. Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne. Wierzymy, że poradzicie sobie bardzo dobrze. Jesteśmy przekonani, że Wasza praca, codzienny trud, okres przygotowań do egzaminu dojrzałości zaowocuje sukcesami i dostaniem się na upragniony kierunek studiów.

Na koniec powspominajmy trzy minione lata:

Back to top