Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

W piątek 27 października 2017 roku na stadionie sportowym SOKÓŁ w Adamowie odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Biegi Przełajowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło ponad 700 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach:

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży oraz Licealiada z podziałem na dziewczęta i chłopców na dystansach od 600m do 2000m. W rywalizacji udział brała również reprezentacja chłopców z naszej szkoły. Szczególnie wyróżnić należy Marcina Sokołowskiego z klasy III, który zajął III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego, natomiast w klasyfikacji ogólnej zajął wysokie 13 miejsce.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Marcin Sokołowski kl. IIIa LO, Mateusz Baran kl. IIa LO, Łukasz Alikowski kl. IIa LO, Dariusz Alikowski kl. IIIa LO, Paweł Dudzik kl. IBSI i Damian Szymanek kl. IBSI.

Serdecznie gratulujemy!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top