Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

W piątek 27 października 2017 roku na stadionie sportowym SOKÓŁ w Adamowie odbyły się Drużynowe Wojewódzkie Biegi Przełajowe oraz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Łukowskiego w Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło ponad 700 zawodników, którzy rywalizowali w trzech kategoriach:

Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży oraz Licealiada z podziałem na dziewczęta i chłopców na dystansach od 600m do 2000m. W rywalizacji udział brała również reprezentacja chłopców z naszej szkoły. Szczególnie wyróżnić należy Marcina Sokołowskiego z klasy III, który zajął III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego, natomiast w klasyfikacji ogólnej zajął wysokie 13 miejsce.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę: Marcin Sokołowski kl. IIIa LO, Mateusz Baran kl. IIa LO, Łukasz Alikowski kl. IIa LO, Dariusz Alikowski kl. IIIa LO, Paweł Dudzik kl. IBSI i Damian Szymanek kl. IBSI.

Serdecznie gratulujemy!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top