Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

W dniu 02.10.2021r. na terenie naszej gminy uczczono pamięć żołnierzy SGO „Polesie” generała Franciszka Kleeberga w 82 rocznicę ich boju kończącego okres kampanii jesiennej. Sobotnie uroczystości zakończył tradycyjny capstrzyk kawaleryjski w Kalinowym Dole - miejscu ostatniej potyczki, którą stoczył Pułk 3 Strzelców Konnych. Wzięli w nim udział żołnierze z Batalionu Dowodzenia 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, Kawalerzyści Ochotnicy. Tradycyjnie już w tym miejscu hołd żołnierzom oddał generał dywizji dr Jarosław Gromadziński- dowódca 18 Dywizji Zmechanizowanej, poseł S. Skwarek, generał M. Rohde, pułkownik Dariusz Dróżdż czy płk Wojciech Łączyński. W tej ceremonii tradycyjnie wzięła udział także delegacja naszej szkoły: dyrektor Zespołu Szkół im. Gen. F. Kamińskiego pani Sylwia Żelazowska, Poczet Sztandarowy – Jurski Paweł, Golian Jakub, Pazderska Aleksandra, Jazurek Milena, Pilarska Emilia wraz z opiekunem Patrykiem Nowickim.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top