Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

Dzień 23 czerwca 2018 r. to najbardziej wyczekiwany dzień w roku szkolnym. U progu lata zakończyliśmy 74. rok szkolny w dziejach naszej szkoły. O godz. 8.00 rozpoczęła się Msza Święta celebrowana przez Ks. Dziekana Tadeusza Lamenta z udziałem sztandarów i pocztów sztandarowych miejscowych szkół.

Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Deląg (IBSI), Aleksandra Dzido (IIa), Dominka Dzido (IIa), Kamila Kołodyńska (IIwz), Anna Latoch (IIa), Aleksandra Ozygała (IIa), Paulina Skwarek (IIwz), Karolina Szymanek (IIwz) oraz Łukasz Alikowski (IIa), Radosław Pieniak (IBSI), Kacper Piszcz (IIwz) i Bartłomiej Żądełek (IBSI). O godzinie 9 tuż po Mszy Św. uczniowie Zespołu Szkół spotkali się w szkole na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystości głos zabrali: Przewodnicząca Rady Rodziców Agata Żądełek, Przewodnicząca SU Dominika Dzido, Dyrektor Jarosław Szczepaniak i Wójt Gminy Adamów Sławomir Skwarek. Były podziękowania dla nauczycieli i uczniów za całoroczną pracę, jak również życzenia dobrych i bezpiecznych wakacji. Najlepsi uczniowie klas licealnych i zawodowych otrzymali nie tylko gratulacje, ale dyplomy, nagrody książkowe, nagrody w postaci wycieczki oraz stypendia ufundowane przez Organ Prowadzący – Gminę Adamów. Wśród wyróżnionych m.in. prymuski — Aleksandra Ozygała z kl. IIa i Paulina Skwarek z kl. IIwz, najlepsze sportsmenki Aleksandra Dzido z kl. IIa oraz Weronika Tabaczyńska z kl. Ia.   

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top