Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Zapraszamy!!!
Oferta 2024

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...
15 marca br. uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Szczepaniak (kl. 3a LO), Mikołaj Baran (kl. 4a LO) i Mateusz Wileński (kl. 3a LO) wzięli udział w finale II Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Człowiek w środowisku” pod hasłem „Rozwiązania oparte na zasobach przyrody”, który odbył się w murach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczniowie musieli się zmierzyć z 60-pytaniowym arkuszem testowym z zakresu szeroko rozumianej tematyki ekologicznej.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazł się także uczeń naszej szkoły Mateusz Wileński, który poza zaszczytnym tytułem laureata, otrzymał bilet wstępu na 3-dniową wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego i Roztoczańskiego Parku Narodowego, przygotowaną przez komitet organizacyjny konkursu połączoną z warsztatami terenowymi.
Uczniów do konkursu przygotowywała p. Jagoda Abramek.
Naszej trójce uczniów, a szczególnie Mateuszowi, gratulujemy osiągniętego sukcesu, życząc jednocześnie kolejnych!

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top