Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023
Innowacyjne metody nauczania
Przyjazna atmosfera
Szkolne tradycje
Atrakcyjne wyjazdy
Oferta 2023

  

Wydarzenia

loading...

Uroczystości

loading...

Wycieczki

loading...

Sukcesy

loading...

VIII Targi Pracy i Edukacji w Łukowie  zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy  oraz Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie odbyły się 19 marca 2019r. Obecni byli przedstawiciele firm, szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych. I nas, po raz kolejny, nie mogło tam zabraknąć. Szkołę reprezentowali uczniowie: Klaudia Polak kl. IIIa, Dominika Dzido kl. IIIa, Milena Michalak kl. Ia, Weronika Rusek, IIIkfw, Sebastian Paniak IIIkfw, Paulina Skwarek IIIkfw, Magdalena Osial IIIkfw, Kinga Ponikowska IIIkfw, Dominika Pycka IBSI, Patrycja Kruczek IBSI, Michał Majcher IBSI i Katarzyna Jarzębska IBSI wraz z opiekunami: Agnieszką Duran, Agnieszką Goławską i Martą Orzyłowską.

Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Nasze stoisko, podobnie jak w latach poprzednich, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób skorzystało z usług fryzjerskich wykonywanych przez nasze uczennice. Uczestnicy targów chętnie degustowali różnorodne i apetyczne słodkości przygotowane przez naszych uczniów z klasy kucharskiej.

Znajdź nas na FB

         

Zespół Szkół
im. Gen. Franciszka Kamińskiego
w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Cmentarna 6

sekretariat czynny 7:45-15.45

 Dyrektor Sylwia Żelazowska 
tel. 25 755 31 69

Internat przy Zespole Szkół w Adamowie

21-412 Adamów, ul. Szkolna 4d
tel. 25 631 87 40

Back to top