W dniu 16 września, w Radomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkoatletyce. Udział w nich wzięła uczennica naszej szkoły- Aleksandra Dzido, która broniła barw klubu AZS UMCS Lublin w konkursie skoku wzwyż. Ola w sierpniu indywidualnie zajęła V miejsce podczas Mistrzostw Polski U18.

Dzięki temu została powołana do składu reprezentacji i wywalczyła złoty medal. Na uwagę zasługuje fakt, że w wiosennych eliminacjach w lekkoatletyce wzięło udział 90 zespołów z całego kraju, zaś w finale uczestniczyło 16 drużyn. Rywalizacja była ogromna. Złoty medal dla Oli to wielkie wyróżnienie dla klubu, szkoły i trenera oraz uwieńczenie jej pracy. Nasza reprezentantka konsekwentnie dąży do osiągnięcia zamierzonego celu. Podczas treningu wytrwale ćwiczy, aby stale zajmować miejsce na podium i utrzymać świetną formę. Gratulujemy Oli oraz życzymy dalszych sukcesów.